Search
Close this search box.

Speciálně navržený ovladač PlayStation Access zná datum vydání

Ovladač PlayStation Access, který je speciálně přizpůsoben pro hráče s tělesným postižením, má stanovenou cenu a datum vydání. Ovladač přijde na trh ještě letos.

PlayStation Access dostává datum vydání

nový ovladač PlayStation Access, který má potenciál významně zlepšit herní zážitky pro hráče s pohybovým handicapem. S klasickými ovladači mohou mít někteří hráči problémy, ale PlayStation Access byl navržen tak, aby tyto problémy eliminoval.

Hlavní výhodou tohoto nového ovladače je široká škála možností nastavení. Hráči mohou přizpůsobit rozložení tlačítek a páček podle svých potřeb a komfortu. Páčky umožňují upravit vzdálenost, citlivost a úhel mrtvé zóny, což znamená, že hráči mohou nastavit, jak blízko nebo daleko, jak citlivě reagují na pohyb a jaký je jejich dosah.

Další inovativní funkcí je možnost spárování více ovladačů najednou. To znamená, že hráči nejsou omezeni na používání pouze jednoho ovladače, ale mohou spárovat a používat více ovladačů současně pro větší flexibilitu a kontrolu.

Cena ovladače PlayStation Access je stanovena na 90 EUR nebo 2140 Kč. Je to investice, ale zřejmě stojí za to pro ty, kdo hledají zlepšení herní zážitky. Předpokládané datum vydání je 6. prosince 2023. To by umožnilo hráčům, aby si nový ovladač užili ještě před Vánocemi, pokud se datum vydání nezmění.

Obrázek: unsplash.com

Zdroj: Gamers Generation

Zdroj: ICT NETWORK NEWS