Search
Close this search box.

Starfield dosáhl zajímavého milníku

Starfield, očekávaný vesmírný RPG titul od Bethesda Game Studios, zaznamenal impozantní počet hráčů krátce po svém vydání. Hra si rychle získává srdce fanoušků a stává se jedním z nejhranějších titulů tohoto roku.

Starfield hlásí úspěch

Od svého vydání se Starfield těší obrovské pozornosti a zájmu hráčů. Tento vesmírný RPG titul, vyvinutý Bethesda Game Studios, zaznamenal významný nárůst hráčů a stává se jedním z nejpopulárnějších titulů na trhu.

Podle nejnovějších dat se počet hráčů Starfieldu dostal na hranici 10 milionů, což je impozantní číslo, zvláště když vezmeme v úvahu, že hra byla vydána teprve nedávno. Tento úspěch je důkazem kvality hry a schopnosti Bethesda Game Studios vytvářet poutavé a inovativní herní zážitky, i navzdory počátečním obtížím.

Mnoho hráčů chválí Starfield za jeho detailní vesmírný svět, komplexní postavy a hluboký příběh. Kromě toho hra nabízí širokou škálu možností průzkumu a interakce, což hráčům umožňuje prozkoumávat různé planety, setkávat se s různými civilizacemi a vytvářet vlastní příběhy. Přesto se hra potýká s řadou technických problémů.

Starfield vyšel 6. září na PC a konzole Xbox Series X/S. Majitelé prémiových edic mohli hrát o týden dříve.

Obrázek: bethesda.net

Zdroj: Gamers Generation

Zdroj: ICT NETWORK NEWS