Search
Close this search box.

Super Nintendo World přichází na Floridu v novém zábavním parku

Fanoušci Nintendo her se mohou těšit na otevření Super Nintendo World v novém Universal Epic Universe zábavním parku na Floridě.

Super Nintendo World na Floridě

Super Nintendo World, který už oslnil návštěvníky v Japonsku a Kalifornii, se chystá otevřít své brány také na Floridě v rámci Universal’s Epic Universe, nového zábavního parku, který má být otevřen příští rok. Tento park představuje významný krok vpřed v propojení světa videoher a zábavního průmyslu.

Universal Epic Universe bude obsahovat pět imerzivních světů, z nichž jeden bude právě Super Nintendo World. Návštěvníci se mohou těšit na atrakce inspirované oblíbenými hrami jako Mario Kart a Yoshi’s Adventure. Navíc se spekuluje o přidání Donkey Kong tematické horské dráhy, která už je ve vývoji v Japonsku.

Adventure awaits! SUPER NINTENDO WORLD, one of the five immersive worlds is opening at the all-new Universal Epic Universe theme park at Universal Orlando Resort in 2025. 💫 #EpicUniverse https://t.co/tpcR5lWnf6 pic.twitter.com/0A3ECtSblV

— Nintendo of America (@NintendoAmerica) January 30, 2024

Park Epic Universe je navržen tak, aby poskytl návštěvníkům únik do různých světů populárních her společnosti, a Super Nintendo World bude klíčovou součástí této vize. Očekává se, že bude lákat fanoušky všech věkových skupin.

Obrázek: nintendo.com

Zdroj: Gamers Generation

Zdroj: ICT NETWORK NEWS