Search
Close this search box.

TD SYNNEX zvolen evropským distributorem roku v CONTEXT ChannelWatch 2023 Awards

Již počtvrté v řadě získala společnost TD SYNNEX titul distributora roku v soutěži CONTEXT ChannelWatch 2023, která je založena na hlasování tisíců obchodních partnerů z celé Evropy. Kromě hlavní ceny se TD SYNNEX umístila také na špici v evropských kategoriích audiovizuální techniky, inovací, logistiky a cloudu.

CONTEXT ChannelWatch je jedním z největších světových online průzkumů IT prodejců, do kterého pravidelně přispívá více než 7 000 partnerů. Průzkum poskytuje informace o nákupních plánech a rozhodnutích prodejců, jakož i o trendech v oboru. Obchodní partneři hodnotí distributory podle různých kritérií – všechny odpovědi se považují za důvěrné a výsledky jsou založeny pouze na agregovaných datech. V rámci průzkumu prodejci v každé zemi nominují distributory, se kterými spolupracují, na cenu CONTEXT ChannelWatch Distributor of the Year.

V celoevropském hodnocení získala TD SYNNEX nejen titul Distributor roku, ale excelovala i v oborových kategoriích, kde ji partneři označili za nejlepšího distributora v oblastech cloud, logistika a audiovizuální technika. TD SYNNEX je podle hlasování partnerů také nejinovativnějším distributorem. „Jsme hrdí na to, že se TD SYNNEX podařilo získat nejvyšší ocenění již počtvrté za sebou a děkujeme partnerům za důvěru a podporu. Osobně mě velmi těší, že TD SYNNEX dokázal bodovat v různorodých kategoriích,“ uvedl Patrik Zammit, prezident TD SYNNEX pro Evropu a region APJ.

Přehled ocenění TD SYNNEX v rámci CONTEXT ChannelWatch v Evropě:

Celkově Evropa:

· Distributor of the Year

· Best Audio-Visual Distributor

· Most Innovative Distributor

· Best Logistics Distributor

· Best Cloud Distributor

Francie:

· Best Logistics Distributor

· Best Cybersecurity Distributor

· Most Innovative Distributor

Portugalsko:

· Distributor of the Year

Španělsko:

· Best Audio-Visual Distributor

TZ

Zdroj: RESELLER CHANNEL NETWORK NEWS

Zdroj: ICT NETWORK NEWS