Search
Close this search box.

The Elder Scrolls 6 nevyjde dříve než v roce 2026

Očekávaný titul The Elder Scrolls 6 nevyjde dříve než v roce 2026, jak naznačuje nedávno zveřejněný soudní dokument od Microsoftu.

The Elder Scrolls 6 až po roce 2026

Fanoušci oblíbené RPG série The Elder Scrolls si budou muset ještě chvíli počkat na nový díl. Nedávno uniklý soudní dokument od Microsoftu naznačuje, že šestý díl série spatří světlo světa v roce 2026 a déle.

Tato zpráva mnohé hráče zaskočila, neboť netrpělivě vyhlíželi jakékoli novinky týkající se vývoje hry. Bethesda, studio stojící za The Elder Scrolls, zatím nesdělilo oficiální datum vydání. Avšak nedávno zveřejněný dokument naznačuje, že na hru si budeme muset počkat ještě několik let.

Zpoždění může mít mnoho příčin. Vytváření her takového rozsahu a hloubky, jaké série The Elder Scrolls nabízí, je časově náročné a vyžaduje obrovské množství zdrojů. Vzhledem k rostoucím očekáváním fanoušků a neustálým technologickým pokrokům v herním průmyslu chce Bethesda pravděpodobně zajistit, aby nový díl dosáhl nejvyšších standardů kvality. Je také pravděpodobné, že vývojáři se snaží začlenit nejnovější technologie a inovace, které herní průmysl v poslední době představil.

V poslední době byl středem pozornosti herního světa Starfield, jehož premiéra proběhla na začátku září. Nedělal bych si rozhodně naděje, že šestý díl The Elder Scrolls dorazí přímo v roce 2026. V tomto roce se však můžeme dozvědět o hře mnohem více.

Obrázek: bethesda.net

Zdroj: Gamers Generation

Zdroj: ICT NETWORK NEWS