Přeskočit na obsah

Uživatelé Revolutu mohou nyní získávat odměny za staking

Britský fintech Revolut spouští funkci krypto sázek, která uživatelům umožní získat výnosy ze svých držeb s dalšími odměnami založenými na kryptoměnách.

Tato funkce bude vyžadovat, aby se uživatelé Revolutu účastnili blockchainů typu proof-of-stake, aby podpořili bezpečnost sítě, podobně jako u těžby mnoha populárních blockchainů.

Uživatelé ve Spojeném království a vybraní uživatelé z EHP budou moci investovat do různých krypto blockchainů, jako jsou Ethereum, Cardano, Polkadot a Tezos, a mohou být kompenzováni odměnami.

Zákazníci kryptoměn Revolut mohou získat až 11,65 % ročně na odměnách při vsazení do výše zmíněných kryptoměn. Revolut také uvádí, že čím déle držíte svou odměnu, tím více můžete vydělat, ale berte na vědomí související rizika.

Aby uživatelé mohli začít sázet pomocí Revolut, budou se muset ujistit, že jejich aplikace Revolut je v její nejaktuálnější verzi, přejít do centra a vybrat si jednu ze čtyř podporovaných kryptoměn.

Používané kryptoměny umožní uživatelům začít okamžitě sázet, zatímco ostatní si budou muset nejprve koupit podporované krypto, aby mohli začít sázet pomocí tlačítka pro sázky.

„Chceme uživatelům umožnit, aby se svými kryptoměnami dělali více – s výběry a vklady, stejně jako vydělávat úroky z kryptoměn prostřednictvím sázek,“ řekl Emil Urmanshin, generální ředitel kryptoměn ve společnosti Revolut.

“Staking je prvním milníkem na naší cestovní mapě pro rok 2023 a jsme opravdu nadšeni, že můžeme uživatelům pomoci uvést jejich kryptoměnu do provozu a získat návratnost svých zůstatků v Revolut.”

Zdroj: paymentexpert.com

Zdroj: ICT NETWORK NEWS