Search
Close this search box.

V Evropě povede TD SYNNEX Miriam Murphy

Prezidentkou společnosti TD SYNNEX pro Evropu se od dubna stane Miriam Murphy. Miriam Murphy převezme zodpovědnost za vedení 7 tisíc evropských zaměstnanců a řízení obchodní strategie TD SYNNEX v Evropě.

Miriam Murphy bude ve své nové roli přímo reportovat dosavadnímu evropskému prezidentovi TD SYNNEX Patricku Zammitovi, který postoupil do pozice globálního COO, TD SYNNEX. Miriam Murphy současně povede i Evropskou výkonnou radu, která je složena z lídrů jednotlivých geografických oblastí a manažerů strategických obchodních jednotek v Evropě.

Miriam Murphy se do TD SYNNEX vrací po dvouletém působení ve funkci výkonné ředitelky pro Evropu u NTT Ltd. Podstatnou část své předchozí kariéry přitom spojila právě s TD SYNNEX (respektive jejími předchůdci v Evropě – společnostmi Avnet a Tech Data). Působila mimo jiné jako senior vice prezidentka evropské divize Advanced and Specialized Solutions, nebo lídr pro region Northern Europe.

„Jsem moc rád, že můžeme Miriam přivítat zpět v TD SYNNEX. Má skvělé vůdčí vlastnosti, o kterých již dobře víme. Přínos vnímáme zejména v jejím zaměření na lidi v kombinaci s výjimečným obchodním talentem, v rozsáhlé síti kontaktů u dodavatelů i zákazníků, kterou disponuje a v jejím neúnavném odhodlání poskytovat dokonalé služby všem zainteresovaným stranám,“ řekl Patrick Zammit. „Díky nabytým zkušenostem přinese nový pohled na požadavky koncového trhu a zákazníků, zejména ve strategické oblasti služeb, abychom mohli dále rozvíjet naši go-to-market strategii a vytvářet nejlepší hodnotovou nabídku ve své třídě pro naše partnery a vendory.“

Miriam Murphy je vedle svých odborných kvalit také významnou zastánkyní uplatňování principů rozmanitosti, rovnosti a inkluze v odvětví IT. Během svého předchozího působení v TD SYNNEX se aktivně podílela na zavádění a rozvoji programů inkluze společnosti v Evropě a podporovala vytváření skupin spolupracovníků zabývajících se tématy, jako je rovnost pohlaví, zdravotní postižení nebo otázky LGBTQ.

„Kultura, talenty a týmový duch ve společnosti TD SYNNEX nemají konkurenci. Moc se těším na setkání s mnoha známými tvářemi, ale samozřejmě i na nové spolupracovníky a obchodní partnery,“ dodala Miriam Murphy.

TZ

Foto: TD SYNNEX

 

Zdroj: B2B NETWORK NEWS