Přeskočit na obsah

XDefiant betu hrálo přes milion hráčů

Nová hra od Ubisoftu, XDefiant, nabírá na síle od spuštění uzavřené bety. Již milion hráčů si ji zkusilo a chválí zejména její rychlost, vysokooktanovou a energickou atmosféru.

XDefiant pokořil milion hráčů

XDefiant je novou a podle prvních recenzí chytlavou střílečkou, která nabízí rychlý a akční herní styl s různými třídami postav a módy hry. Jeden z hlavních požadavků fanoušků byl, aby hra byla rychlá a akční, což se zdálo, že není příliš splněno v posledních vydání Call of Duty. Francouzský herní gigant Ubisoft reagoval na tuto zpětnou vazbu a prodloužil uzavřenou beta verzi o dalších 48 hodin, čímž posunul konec zkušebního období na 25. dubna

FPS XDefiant nabízí hráčům různé třídy postav s různými schopnostmi, které mohou hrát důležitou roli v týmových bitvách. Hráči mohou volit mezi čtyřmi třídami: tank, útočník, podpora a healer. Každá třída má své unikátní schopnosti, jako je například vytvoření štítu nebo poskytnutí léčby členům týmu. To přináší více taktických možností a pomáhá hráčům najít svůj vlastní herní styl.

Obrázek: ubisoft.com

Zdroj: Gamers Generation

Zdroj: ICT NETWORK NEWS