Search
Close this search box.

Známe nabídku her pro Game Pass na zbytek června!

Microsoft zveřejnil seznam her na druhou polovinu června, které se objeví v předplatitelské službě Xbox Game Pass. Celkově se v ní nachází sedm titulů, přičemž nejzajímavějším je nové Need for Speed Unbound.

Novinky v Xbox Game Pass

Od 22. června bude možnost se projet v nadupaném supersportu ve hře Need for Speed Unbound (PC, Xbox Series X/S, Cloud). Taktéž od stejného dne si budeme moct zahrát příběhovou hru od studia Do My Best nesoucí název The Bookwalker: Thief of Tales (PC, Xbox One, Xbox Series X/S).

Od 27. června bude v nabídce metroidvania v hlavní roli se zajícem Raytonem zvaná F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch (PC, Xbox Series X/S, Cloud), ve které musíme zachránit našeho uneseného kamaráda medvěda. Tentýž den se i v předplatném vyskytne nová adventura Bramble: The Mountain King (PC, Xbox One, Xbox Series X/S, Cloud).

Poslední hry v červnu se ujme titul Story of Seasons: Friends of Mineral Town, jenž bude dostupný od 29. června (PC, Xbox One, Xbox Series X/S). Poté se na začátku nového měsíce vrátíme do retro 90. let minulého století ve hře Arcade Paradise, kterou lze očekávat 3. července (PC, Xbox One, Xbox Series X/S). O dva dny později ji bude následovat titul Sword and Fairy: Together Forever (PC, Xbox One, Xbox Series X/S).

Obrázek: wallpaperaccess.com

Zdroj: Gamers Generation

Zdroj: ICT NETWORK NEWS